MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA Trencín, 29.01.2005

Posudzovala: Rita Van Mechelen (B)

 

Hund Halter Bewertung
PSY Trieda dorastu
ADESIMBO AMALI AFRICAN DREAM
O: Amal Silesian Harta
M: Beira Sofala Sedmý Vršek
Ch: Kajánková Vladimíra
Krížová Natália N
ALL LUCKY HIT
O: Malozi Dabobo
M: Buqsy Silesian Harta
Ch: Vacek Stanislav
Bár Pavel N
PSY Trieda mladých
CSONKOVÁRI RÉGENS DARAN
O: Adak z Tatianovho Dvora
M: CH Dorotya ze Sulické Tvrze
Ch: Kulcsár František
Varecková + HumplíkV1
CAJC
A RAY OF LIGHT NYATHI
O: CH Ozrhode Dia Hot Prospect
M: ICH WW-03 Terrouges Thembi
Ch: Krejcová Petra
Krejcovi Petra + MirekV2
BOWRIDGE SOLIPSE
O: Babakabo Simanga
M: Bajka Agátový kvet
Ch: Kadnárová Jana
Kadnárová Jana V3
ACHIGARU LOWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Balda Turkana
Ch: Livie lakotová
Dokoupil JiríV4
ABASI LÖWENSCHWANZ
O: CH Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges
M: CH Balda Turkana
Ch: Lívia Lakotová
Dresslerová Ivona VD
KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Ch. Oridgewal Zor
M: Ch. Kennebec‘s Queen of Heart
Ch: McIlhenney Monique
Vlcek Marek + Katka VD
DOBBY NAKARANGA
O: CH African Redstone Arnold
M: Akeba Mošu Korto
Ch: Horváth Pavel
Fitko Peter VD
PSY Trieda stredná
AFRICAN RED STONE FALCO
O: Malozi Charaza
M: African Fata Morgana Tara
Ch: Böti József
Horváth GáborV1
CAC
BRADLEY ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li’s Ridges
M: ICH Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Konecná DrahomíraV2
res. CAC
BASCO Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: ICH Chipangali’s Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Holub LudevítV3
INYANGA OF KA-UL-LI'S-RIDGES
O: Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Jan MaresV4
BRODY WADARU’S KID
O: ICH Chipangali’s Kadani
M: ICH Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Durkechová MagdalénaV
BRUNO WADARU’S KID
O: ICH Chipangali’s Kadani
M: ICH Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Hladký Lubomír VD
BARDY WADARU’S KID
O: ICH Chipangali’s Kadani
M: ICH Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Baláž Juraj VD
FREDERICK SARANGA
O: Delel Rodyry
M: CH Bessy Saranga
Ch: Nábelek Jan
Pelc NorbertVD
CIMANY BAC BAZAKO MORAVIA
O: Chipangali‘s Lukka
M: CH Desiré ze Sulické tvrze
Ch: Zátopková Michaela
Fridrichová Michelle VD
BAJIMBA RANUA
O: Cheyenne of Ka-ul-li´s-ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Minárová NikoletaD
FALCO Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: CH African Redston Arnold
M: Betty z Údolí Rožnova
Ch: Blinka Bretislav
Štefunová Jana Nezúcastnil sa
PSY Trieda otvorená
ASCOT ALTA MIRANO
O: ICH Amal Silesian Harta
M: Agnieszka Viva Christo
Ch: Starý Josef
Vlcek MarekV1
CAC
CACIB
BOB
DERICK SARANGA
O: CH Lord David Ropotamo
M: CH Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Zedník Igor Nezúcastnil sa
PSY Trieda šampiónov
HASANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Konecná DrahomíraV1
CAC
res CACIB
ARAT WADARUS KID
O: Amal Silesian Harta
M: Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Souhradovi R. + I.VD2
DAVID AQULA BOJNICE
O: ICH Calibre M’Khulu Baas
M: Elba ze Sulické tvrze
Ch: Olšinská Zuzana + Bagar Martin
Miloš ZámecníkVD3
ANGELO MUNGO PARK
O: ICH Ridgeway African Hunter
M: CH Angara Inyanga
Ch: Schlifka + Michalík Dott.
Del Maestro Aldo Nezúcastnil sa
FENY Trieda dorastu
AMIRA BAHARI
O: Amal Silesian Harta
M: Beira Sofala Sedmý Vršek
Ch: Kajánková Vladimíra
Tomandlová JitkaN
ANNABELLE GASIRA AFRICAN DREAM
O: Amal Silesian Harta
M: Beira Sofala Sedmý Vršek
Ch: Kajánková Vladimíra
Kajánková DenisaN
CONNIE Z VESELÉHO VRŠKU
O: CH Dabobo Malozi
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíckova Eva
Helešicová Jana N
FENY Trieda mladých
ABIGAIL PERLA AFRIKY
O: CH African Redstone Arnold
M: Fleur Simanga
CH: Štefún Juraj
Rajzik DanielV1 CAJC
BOSWELLI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga
M: Bajka Agátový kvet
Ch: Kadnárová Jana
Kadnárová Jana V2
JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické Tvrze
M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajcovicová Rudka
Krajcovicová RudkaV3
BELISSE VEGA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga
M: Bajka Agátový kve
Ch: Kadnárová Jana
Macho Jozef VD4
ASÍLIA LÖWENSCHWANZ
O: CH Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges
M: CH Balda Turkana
Ch: Lívia Lakotová
Válková Iveta VD
FENY Trieda stredná
ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké Savany
M: Conny Bílé Karpaty
Ch: Kavka Radomír
Kavka RadomírV1
CAC
CACIB
BAIMEE WADARU’S KID
O: ICH Chipangali’s Kadani
M: ICH Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Gergic KarolVD 2
BEKY WADARU’S KID
O: ICH Chipangali’s Kadani
M: ICH Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Hnátko Milan VD3
CARTOUCHE CEYLLES
O: Macumazahn Tragicaly Hip
M: Nyaka Yoti of Cartouche
CH : Debie van Aken
Kramolišová MonikaVD4
DUNA NAKARANGA
O: African Red Stone Arnold
M: Akeba Mošu Korto
CH : Horváth Pavel
Malícková IvaVD
AGÁTA OD KRUŠNOHORSKÉ MARIBELY
O: Delel Rodyry
M: Anny od Lechova Kamene
CH: Šilhavý Vlastimil
Švirk OldrichVD
FENY Trieda otvorená
FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: CH Lord David Ropotamo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Urbánková HelenaV1
bez titulu
ARCA WADARU’S KID
O: ICH Amal Silesian Harta
M: ICH Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Guga P + J VD2
DINA Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: Amal Silesian Harta
M: Eliška Bohemia Checko
Ch: Blinka Bretislav
Mlécka VladimírVD3
AMI GARDEN NELA
O: Berry Malženická rovina
M: Aba Zlaté Slnko
Ch: Mihálech Stanislav
Vítek Lubor VD4
AMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Humlícková Eva VD
CONNY BÍLÉ KARPATY
O: Glenaholm Bravura
M: Bwana Satanela
Ch: Kavka Radomír
Kavka RadomírNeposúdená krívala
FENY Trieda šampiónov
CINDERELA QUENA LAND
O: Glenaholm Bravura
M: Bessi z Kvocny
Ch: Moniková Libuše
Cigán BernardV1
CAC
res. CACIB
ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Adar z Lukovského dvora
M: Fatima Bohemia Checko
Ch: Nováková Markéta
Nováková Markéta V2
res.CAC
ADELAIDE WADARU
O: Assio Záhoranka
M: Afandhali Simanga
Ch: Mrázek Anton
Hladký LubomírVD3
FENY Trieda veteránov
BENDY Z VRBOVECKÉHO MLÝNA
O: Simba of Bo Kama
M: Bendís Katama
Ch: Nykodýmová Jitka
Nábelek Jan V1

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung