MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSU LITOMERICE 21.5.2005 (CZ)

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSU LITOMERICE 21.5.2005 (CZ)

 

HundHalterBewertung
Psi – trída mladých / Young class males
ARTHUR z Roudnicka
O: Delel Rodyry
M: Adra z Údolí Rožnova
Chov: Kolocová M.
Neubertová a VocelV1
CAJC
ACHIGARU Lowenschwanz
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges
M: Balda Turkana
Chov: Lakotová L.
Dokoupil JiríV2
Psi – mezitrída / Intermedia class males
CHYRANO Katama King
O: Welness delle Cime Bianche
M: Akawanga Ascaris Sea
Chov: Krajcovicová R.
Lang MartinV1
CAC
R.CACIB
BASTIEN Ranua
O: Cheyenne of Ka-Ul-Lis Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Chov: Kramolišová M. Maj:
Šedrlová JaroslavaV2
R.CAC
CIBUKU BONGO Bazako Moravia
O: Chipangali's Lukka
M: Desiré ze Sulické Tvrze
Chov: Zátopková M.
Kvícala DavidV3
CYRIL Farský Dvur
O: Adar z Lukovského Dvora
M: Jawana Ropotamo
Chov: Stejska I.
Rocková a SoucekV4
Psi – trída otevrená / Open class males
GIOM Katama King
O: Aldachír Pacifik
M: Akawanga Ascaris Sea
Chov: Krajcovicová R.
Mozolová IlonaV1
CAC
ARCÍ z Jablonové zahrady
O: Calibre M´Khulu Baas
M: Ambra Farský Dvur
Chov: Ešnerová S.
Kubícková AlenaV2
R.CAC
ARON z Jablonové zahrady
O: Calibre M´Khulu Baas
M: Ambra Farský Dvur
Chov: Ešnerová S.
Lev JanV3
BENJI od Lechova kamene
O: Adar z Lukovského Dvora
M: Breisy Bohemia Checko
Chov: Klouda J.
Šormová BlankaV4
Psi – trída šampionu / Champion class males
HASANI of Ka-Ul-Lis Ridges
O: Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Lis Ridges
Chov: Lichtenauer U.
Konecná DrahomíraV1
CAC
CACIB
BOB
A'DAYIMAN Slunce Života
O: Lionhunt Dayimane Umwuma
M: Kirby Bohemia Checko
Chov: Klápová Iveta
 Klápová IvetaV2
R.CAC
Psi – trída veteránu / Veteran class males
ADAM z Bledého údolí
O: Harubah Mashaba's
M: Astra z Brodu nad Tichou
Chov: Duchek L.
Kotera PetrV1
nejlepší veterán
Feny – trída dorostu / Baby class females
BASHIRA z Adarova Dvora
O: Arcí z Jablonové zahrady
M: Cassinga Al Kham-sa
Chov: Hácha J.
Kojetín AlešVN
Feny – trída mladých / Young class females
JAFARA ze Sulické Tvrze
O: Dabobo Malozi
M: Ela Maria ze Sulické Tvrze
Chov: Janická Stanislava
Janická StanislavaV1
CAJC
AMBRA z Roudnicka
O: Delel Rodyry
M: Adra z Údolí Rožnova
Chov: Kolocová M.
Procházková SilvieV2
BARBARA z Valdštejnských lip
O: Palatin Ropotamo
M: Fatima Bohemia Checko
Chov: Nováková M.
Netušilová DanušeV3
ASSISI z Masnerova
O: Giom Katama King
M: Andy Údolí Kalasperk
Chov: Masnerová Zdenka
Masnerová ZdenkaV4
Feny – mezitrída / Intermedia Class females
QUIRIN RHODANA
O: Mehanna´s Mataco
M: Angie z Ranche B
Chov: Poláková M.
Bošková LadislavaV1
CAC
BAZYRAH Ranua
O: Cheyenne of Ka-Ul-Lis Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Chov: Kramolišová M.
Bohác JaroslavV2
R.CAC
Feny – trída otevrená / Open class females
IRIS z Lukovského Dvora
O: Adam z Bledého Údolí
M: Cindy z Lukovského Dvora
Chov: Kotera P.
Cerná VeraV1
CAC
R.CACIB
AIMEE MARPHA
O: Chango Satanela
M: Aida od Lechova Kamene
Chov: Šelf J.
Krumpová EvaV2
R.CAC
BASHARI Inja Upesi
O: Africa Red Eros
M: Kidogo Ajabu Bahati
Chov: Leuteritz Steffi
Muller TamaraV3
RADISLAVA Ropotamo
O: Sarula Forosi
M: Chic Maribel Ropotamo
Chov: Viktorinová M.
Beck HynekV4
Feny – trída šampionu / Champion class females
ANN z Valdštejnských lip
O: Adar z Lukovského Dvora
M: Fatima Bohemia Checko
Chov: Nováková Markéta
Nováková MarkétaV1
CAC
CACIB
PRETTY POLLY Ropotamo
O: Lord David Ropotamo
M: Bessi z Lukovského Dvora
Chov: Viktorinová Martina
Viktorinová MartinaV2
R.CAC
Feny Trieda veteránov / Veteran class females
CHIC MARIBEL Ropotamo
O: Gavenda Jaypr of Janak
M: Merigal's Elanda
Chov: Viktorinová Martina
Viktorinová MartinaV1

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung