SPECIÁLNÍ VÝSTAVA RR KONOPIŠTÉ 15.05.2005

Posuzovali: Mgr.V.Herian / Paní Janet Parker (GB)

 

HundHalterBewertung
TRÍDA BABY - PSI / BABY CLASS - DOG
C' HIOKE YANKEE SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Lecreme's Trick
M: Ich. Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta
Vávra PavelVN1
DASTY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Židlický LukášVN2
DJANGO Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Burešová MichaelaVN3
TRÍDA DOROSTU - PSI / PUPPY CLASS - DOG
KATO OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Jch. Amabhele Lihuntra
M: Hema of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Lichtenauer / Gonaus IngVN1
ASMAN Z PUTIMSKÝCH VRCHU
O: Arcí z Jablonové zahrady
M: Densi Lesní samota
Ch: Štibrányiová Irena
Štibrányiová IrenaVN2
CAYENNE RANUA
O: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Brauner MartinVN3
ANDY CHELONE BARBATA
O: Edy z Bledého údolí
M: Aime Anach Holpraj
Ch: Smetanová Ivana
Hadrabová KláraN4
CORAT FONTANESIA
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Ch. Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana Ing.
Matoušková Lucie Nedostavil se
TRÍDA MLADÝCH - PSI /  YOUTH CLASS - DOG
ALBARON IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba
M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing.
Svatošová MichaelaV1
CAJC
AMADU IMANA EREVU
O: Danest Tjabo Letsatsi
M: Collé Cerný Dix
Ch: Králová Sabina Mgr.
Štruncová EvaV2
CONNY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Cervená Andrea / Zachata JanV3
ASMAN IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba
M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing.
Tvrdá Jakobová HanaV4
DAKAR Z WERWA
O: Ich. Jockular Jama Aquamarin
M: Ch. Na'Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna Mgr. inž.
Spyra EwaV
AFRIN URUNGWE
O: Aaron z Luženských vrchu
M: Doris z Lukovského dvora
Ch: Gottfríd Roman
Nemec JaroslavVD
AKIM LUCKY HIT
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Buqsy Silesian Harta
Ch: Vacek Stanislav Ing.
Hrubá RenataVD
ARNI AMBER KASIMI
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Arissa Sheratan
Ch: Žilka Milan
Richtárová MonikaVD
AZIZ SE SITIN
O: Angel od Kremence
M: Blondy Africká záre
Ch: Spirit Tomáš
Bejšák DavidVD
KEVIN Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Polášek AntonínVD
STENÄNGA GREAT G'S CHILI
O: Ch. Spring Valley's Great Gatsby
M: Madahiro's Good Enough
Ch: Lantz Margareta
Carba Jan Ing.VD
ASHLEY GOLD INFINITY
O: Babadan Magdahor
M: Cangombe od Kremence
Ch: Davidová Hana
Konopásková MonikaNedostavil se
BARNEY ANACH HOLPRAJ
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas
M: Aretta Viami
Ch: Jirouš David
Kreminová KaterinaNedostavil se
TRÍDA BABY - FENY / BABY CLASS - BITCH
DEBORAH Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Horsáková MonikaVN1
NEJLEPŠÍ BABY
C'HANIYA NAYLA SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Lecreme's Trick
M: Ich. Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta
Klápová IvetaVN2
C'HACHA IMAAN SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Lecreme's Trick
M: Ich. Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta
Srchová IrenaVN3
TRÍDA DOROSTU - FENY / PUPPY CLASS - BITCH
ALVA Z VRCHU HORKA
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Arsina Údolí Kalasperk
Ch: Hovorková Renata MUDr.
Šibalová Andrea IngVN1
NEJLEPŠÍ DOROST
AMY Z VRCHU HORKA
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Arsina údolí Kalasperk
Ch: Hovorková Renata MUDr.
Hovorková Renata MUDrVN2
CASSIA RANUA
O: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Kramolišová MonikaVN3
AFFARI Z PUTIMSKÝCH VRCHU
O: Arcí z Jablonové zahrady
M: Densi Lesní samota
Ch: Štibrányiová Irena
Štibrányiová IrenaVN4
KAJUMBA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Lihuntra Amabhele
M: Hema of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Puklová JarmilaVN
ARCHY CHELONE BARBATA
O: Edy z Bledého údolí
M: Aime Anach Holpraj
Ch: Smetanová Ivana
Hanyšová LudmilaN
TRÍDA MLADÝCH - FENY / YOUTH CLASS - BITCH
JAFARA ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Janická StanislavaV1
CAJC
CATTLIEN Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Krajánková JitkaV2
JUSTÝNA ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Šimonic JosefV3
BONNIE HANUA BAY
O: Adar z Luženských vrchu
M: Amantea Mwene Mutapa
Ch: Štiller Martin
Kaštánek JosefV4
AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry
M: Adra z Údolí Rožnova
Ch: Kolocová Markéta
Procházková Silvie Ing.V
BARBARA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Palatin Ropotamo
M: Ich. Fatima Bohemia Checko
Ch: Nováková Markéta
Netušilová DanaV
CARRIE Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Tichá MarkétaV
CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Helešicová JanaV
ERITREA SEDMÝ VRŠEK
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Bettis Sevila Sedmý vršek
Ch: Kohutová Eva
Kohutová EvaV
FRÝDA BÍLÉ KARPATY
O: Delel Rodyry
M: Conny Bílé Karpaty
Ch: Kavka Radomír
Helíšková MartinaV
KIZZY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Janovská HanaV
AIMEE LUCKY HIT
O: Ch. Malozi Dabobo
M: Buqsy Silesian Harta
Ch: Vacek Stanislav Ing.
Kahle Eva VD
ALISIA LIBAMI
O: Palatin Ropotamo
M: Gretta ze Sulické tvrze
Ch: Kyncl Michal
Fíža DavidVD
AMIRA BAHARI AFRICAN DREAM
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Beira Sofala Sedmý vršek
Ch: Kajánková Vladimíra
Tomandlová JitkaVD
AVI URSA IMANA EREVU
O: Danest Tjabo Letsatsi
M: Collé Cerný Dix
Ch: Králová Sabina Mgr.
Klímová AndreaVD
BEGGY ANACH HOLPRAJ
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas
M: Aretta Viami
Ch: Jirouš David
Chaloupka JiríVD
BERENIKA HANUA BAY
O: Adar z Luženských vrchu
M: Amantea Mwene Mutapa
Ch: Štiller Martin
Marázovi manželéD
BUTTERFLY HANUA BAY
O: Adar z Luženských vrchu
M: Amantea Mwene Mutapa
Ch: Štiller Martin
Sláma Michal Ing.Nedostavila se
ASSISI Z MASNEROVA
O: Jch. Giom Katama King
M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdenka
Masnerová ZdenkaNedostavila se
MEZITRÍDA - PSI / INTERMEDIATE CLASS - DOG
KROKUS KRASNY MLYN
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ch. Aria z Werwa
Ch: Kuszwara Malgorzata
Kuszwara MalgorzataV1
CAC, BOB
Vítez spec.výstavy
KATO Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch. Kotera Petr Ing.
Müllerová Markéta DiSV2
res.CAC
JABULANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Baganda Hale Bopp
M: Chitonga of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Carba Jan Ing.V3
IHLOBO OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch. Lichtenauer Ulrike
Lichtenauer / IvansichV4
BASTIEN RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Šedrlová JaroslavaV
CARTOUCHE CHINUA-REY
O: Ch. Macumazahn Tragicaly Hip E.T.
M: Ch. Nyaka Yoti od Cartouche
Ch: Van Aken Debie
Janouškovcová RenataV
CHYRANO KATAMA KING
O: Welness delle Cime Bianche
M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajcovicová Rudka
Lang MartinV
ASSET PRINCESS ARWEN
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Benji Rusty Princess
Ch: Manová Marcela
Zoufalá Lenka / Zoufalý KamilVD
BRUTUS PRETORIE ROSE
O: Palatin Ropotamo
M: Bea Bohemia Gold
Ch: Ružicková Dagmar
Zachata Jan / Cervená AndreaVD
CAMUS KABWERA
O: Delel Rodyry
M: Hany z Africké savany
Ch: Vorácková Marcela
Veselý PavelVD
FREDERICK SARANGA
O: Delel Rodyry
M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábelek Jan
Pelc NorbertVD
TRÍDA OTEVRENÁ - PSI / OPEN CLASS - DOG
MKAI LEORIDGE
O: Ch. Rhodys Pride Leoridge Mufasa
M: Ch. Rouxridge Nala of Leoridge
Ch: Leal Leonora
Ozimek Katarzyna Mgr. InžV1
CAC
CZARDASZ Z WERWA
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ch. Na'Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna Mgr. inž.
Romankiewicz JacekV2
res.CAC
BRADLEY ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Konecná Drahomíra MUDrV3
AMABHELE LIHUNTRA
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra
M: Lanestill Gracie of Lihuntra
Ch: Badenhorst Linda
Puklová Jarmila V4
ARCHIBALD Z VINOBRANÍ
O: Ich. Adar z Lukovského dvora
M: Hellya Bohemia Checko
Ch: Duben Radomír Ing.
Vyvadilová Kristýna V
CIMANY BAC BAZAKO MORAVIA
O: Ch. Chipangali's Lukka
M: Ch. Desiré ze Sulické tvrze
Ch: Zátopková Michaela Ing.
Fridrichová Z. Michelle Ing.V
DAMIAN ROOT OD KREMENCE
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Med LubošV
AFRO BRILLKAMA
O: Ich. Lionhunt Dayimane Umvuma
M: Ch. Urguelle Brill
Ch: Navelová Vladimíra
Hujová AlenaVD
ASTON MUBOLUTO
O: Ich. Mehanna's Mataco
M: Muriel Rhodana
Ch: Povolný Bohumil
Ziegler ThomasVD
ADAR MUBOLUTO
O: Ich. Mehanna's Mataco
M: Muriel Rhodana
Ch: Povolný Bohumil
Povolný BohumilD
AKIM MUBOLUTO
O: Ich. Mehanna's Mataco
M: Muriel Rhodana
Ch: Povolný Bohumil
Nevoralová VeraNedostavil se
TRÍDA PRACOVNÍ - PSI / WORKING CLASS - DOG
EKEVU OD KREMENCE
O: Delel Rodyry
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Novák JiríV1
CAC
ARCÍ Z JABLONOVÉ ZAHRADY
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas
M: Ambra Farský dvur
Ch: Ešnerová Stanislava
Kubícková AlenaV2
res.CAC
BRUNO WADARU'S KID
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír Ing.
Hladký Lubomír IngV3
INYANGA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Mareš JanV4
GIOM KATAMA KING
O: Aldachír Pacifik
M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajcovicová Rudka
Mozolová IlonaV
ADAM MARATSKÉ STRÁNE
O: Ch. Afron Darma
M: Barbara Goldie Red
Ch: Konícková Dana
M: Lišková Kamila
 VD
AL MAWENZI
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas
M: Arllet Saleisius
Ch: Borufková Martina
Houška DanielNedostavil se
TRÍDA VÍTEZU - PSI / CHAMPION CLASS - DOG
CH. MALOZI DABOBO
O: Ch. Shavano's Boss Quentin
M: Ch. Malozi Amika
Ch: Miettinen Tuija
Kramolišová MonikaV1
CAC
CH. ASCOT ALTA MIRANO
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Agnieszka Viva Christo
Ch: Starý Josef
Vlcek MarekV2
res.CAC
CH. AMANGO Z TATIANOVHO DVORA
O: Ich. Ador Bukama
M: Cumtata Simanga
Ch: Szabó Štefan
Harmanová MonikaV3
CH. A'DAYIMAN SLUNCE ŽIVOTA
O: Ich. Lionhunt Dayimane Umvuma
M: Ich. Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta
Klápová IvetaV4
ICH. CASPER BOHEMIA GOLD
O: Atte Rodyry
M: Ch. Enji Ropotamo
Ch: Vaculová Bronislava
Foltan Drahomír Ing.Nedostavil se
TRÍDA CESTNÁ - PSI / HONORARY CLASS - DOG
CH. HASANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Konecná Drahomíra MUDr.V1
ICH. AMAL SILESIAN HARTA
O: Gino z Africké savany
M: Amálka Brezovský hájek
Ch: Vojtek Cyril MUDr.
Foltan Drahomír Ing.Nedostavil se
TRÍDA VETERÁNU - PSI / VETERANEN CLASS - DOG
CH. ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's
M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš MVDr.
Kotera Petr Ing.V1
Nejlepší veterán
MEZITRÍDA – FENY / INTERMEDIATE CLASS - BITCH
CLAIRE KABWERA
O: Delel Rodyry
M: Hanny z Africké savany
Ch: Vorácková Marcela
Brejchová LudkaV1
CAC
ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké savany
M: Conny Bílé Karpaty
Ch: Kavka Radomír
Kavka RadomírV2
res.CAC
FANTASIA SARANGA
O: Delel Rodyry
M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábelek Jan
Hoda PavelV3
KAROSKLOOF JUBELA KIBIBI
O: Ch. Umjumi Duma
M: Karoskloof TT Thandeka
Ch: Van Wyk Arno
Lichtenauer UlrikeV4
CARTOUCHE CEYLLES
O: Ch. Macumazahn Tragicaly Hip E.T.
M: Ch. Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: Van Aken Debie
Kramolišová MonikaV
QUIRIN RHODANA
O: Ich. Mehanna's Mataco
M: Angie z Ranche B
Ch: Poláková Marta
Bošková LadislavaV
BAHAMA BOHEMIA VAMPIRELLI
O: Angel od Kremence
M: Bel' Bekila Saleisius
Ch: Hercíková Ivana
Nemecková OlgaVD
BEKILA BOHEMIA VAMPIRELLI
O: Angel od Kremence
M: Bel' Bekila Saleisius
Ch: Hercíková Ivana
Salac JanVD
HUBERTA ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ich. Rydgeway African Hunter
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Kotašková PavlínaVD
HANNAH ELI ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ich. Rydgeway African Hunter
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Macková VendulaD
KESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Krepsová IrenaD
BONNIE Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Krajánková JitkaNedostavila se
TRÍDA OTEVRENÁ - FENY / OPEN CLASS - BITCH
ESME AL KHAM-SA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Accra Al Kham-Sa
Ch: Puklová Jarmila
Necekal JiríV1
CAC
HEMA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Lichtenauer UlrikeV2
res.CAC
CONNY BÍLÉ KARPATY
O: Glenaholm Bravura
M: Bwana Satanela
Ch: Kavka Radomír
Kavka RadomírV3
BERIS BÍLÉ KARPATY
O. Glenaholm Bravura
M: Bwana Satanela
Ch: Kavka Radomír
Pehr MonikaV4
AZILA Z TYRSKÉHO ÚDOLÍ
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Aziwa Inyanga
Ch: Kufa Svatopluk Ing.
Belas PetrV
BESSI PALI LOOKOUT
O: Voorland Uki
M: Angela Pali Lookout
Ch: Koncelík Ludek
Kukleta Pavel Dr.V
EBONY AL KHAM-SA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Accra Al Kham-Sa
Ch: Puklová Jarmila
Beránková IvanaV
KANBERRA SATANELA
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Cherie Satanela
Ch: Amasederová Sabina
Papcunová EliškaV
KIM SATANELA
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Cherie Satanela
Ch: Amasederová Sabina
Malenovská JanaV
THURAIA ALIKA JAMILA
O: Witches Lecreme's Trick
M: Beris Bílé Karpaty
Ch: Pehr Monika
Pehr MonikaV
BRONTE WINSOME LOBKOVICE
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Apricot od Kremence
Ch: Válová Etela
Fucík JaromírVD
ANAH AFRICKÝ LOVEC
O: Ich. Asman Malženická rovina
M: Brenda z Údolí Rožnova
Ch: Šafárová Libuše
Kukleta Pavel Dr.VD
BASILISSA FONTANESIA
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Ch. Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana Ing.
Cechová Dagmar / Damovský LiborVD
DENI CERNÝ DIX
O: Ich. Adar z Lukovského dvora
M: Beggy Bohemia Checko
Ch: Frencl Drahoslav
Rážek MilošVD
BETSY ROSE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Helešicová JanaNedostavila se
BLANK ANETTE Z DAMNÍKOVSKÉ CHALUPY
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Contesa Rodyry
Ch: Hufová Zuzana
Musil Milan Dr.Nedostavila se
CABORA BASSA SEDMÝ VRŠEK
O: Ch. Afron Darma
M: Conny Skandens Moravia
Ch: Kohutová Eva
Valícek MartinNedostavila se
CALVINIA SEDMÝ VRŠEK
O: Ch. Afron Darma
M: Conny Skandens Moravia
Ch: Kohutová Eva
Janák RomanNedostavila se
JACOBINA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Blažek FrantišekNedostavila se
TRÍDA PRACOVNÍ – FENY / WORKING CLASS - BITCH
AGBANI BROWN PEARL FONTANESIA
O: Chango Satanela
M: Ch. Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana Ing.
Zachariášová Hana Ing.V1
CAC
FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Urbánková HelenaV2
res. CAC
LADY CHER
O: Ch. Nomvuyo Chikundo
M: Anbar Shumna
Ch: Field Gr.
Kohoutek Miroslav JUDr.V3
ELLA SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Matyášová KamilaV4
JESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Šilar Jirí Ing.V
TRÍDA VÍTEZU - FENY / CHAMPION CLASS - BITCH
CH. BHUBEZI ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Štusáková ŠárkaV1
CAC
Vítez speciální výstavy
CH. ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Ich. Adar z Lukovského dvora
M: Ich. Fatima Bohemia Checko
Ch: Nováková Markéta
Novákovi Martin a MarkétaV2
res.CAC
CH. BESSY SARANGA
O: Antares
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Nábelek Jan a DanaV3
TRÍDA CESTNÁ - FENY / HONORARY CLASS - BITCH
ICH. ASARAH WANKIE
O: Ferox z Africké savany
M: Gina z Africké savany
Ch: Brož Robert
Brožovi Robert a VeronikaV1
ICH. KIRBY BOHEMIA CHECKO
O: Ich Adar z Lukovského dvora
M: Ch. Arieta Malženická rovina
Ch: Mestková Iveta
Klápová IvetaV2
TRÍDA VETERÁNU – FENY / VETERANEN CLASS - BITCH
CLEA Z BRODU NAD TICHOU
O: Ch. Mennystones Shingi
M: Arvika Katama
Ch: Ládr Rudolf
Janouškovcová RenataV1
CH. BENDY Z VRBOVECKÉHO MLÝNA
O: Simba of Bo Kama
M: Bendís Katama
Ch: Nykodýmová Jitka
Nábelek Jan a DanaV2

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung