VÝSLEDKY VI. SPECIÁLNÍ VÝSTAVY CKRR HUMPOLEC 12.09.2004

Rozhodcí: psi Petra Stracke (Nemecko), feny John-Sigve Berg (Norsko)

 

HundHalterBewertung
TRÍDA VETERÁNU - PSI (VETERANEN CLASS - DOG)
CH. ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's
M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš MVDr.
Kotera Petr Ing.V1
Nejlepší veterán
TRÍDA VÍTEZU - PSI (CHAMPION CLASS - DOG)
CH. MATABO MOZI FOLWARK ZWIERZECY
O: Ch. Munyati Zaki Kannaga
M: Ch. Kwetu's Zizi Mafungabusi
Ch: Branny-Warchol Malgorzata
Borowiec JoannaV1
CAC
CH. ARAT WADARU'S KID
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Souhradovi Richard a IngridV2
r. CAC
CH. HASANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Konecná Drahomíra MUDr.nedostavil se
CH. MALOZI DABOBO
O: Ch. Shavano's Boss Quentin
M: Ch. Malozi Amiwa
Ch: Miettinen Tuija
Kramolišová Monikanedostavil se
TRÍDA BABY - PSI (BABY CLASS - DOG)
STENÄNGA GREAT G'S CHILI
O: Ch. Spring Valley's Great Gatsby
M: Madahiro's Good Enough
Ch: Lanz Margareta
Carba JanVN1
Nejlepší baby
ARGON IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba
M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing.
Hlistová ZdenkaVN
ASMAN IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba
M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing.
Jakobová T. HanaVN
BARNEY ANACH HOLPRAJ
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas
M: Aretta Viami
Ch: Jirouš David
Kreminová KaterinaVN
BASSARI SHAKA BELLANGHARI
O: Ich. Inkululeku Yardan
M: Ch. Celibri Darma
Ch: Nacházelová Barbora
Dvorák MichalVN
KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Ch. Oridgenalzor
M: Ch. Kennebec's Queen of Heart
Ch: Mc Ihenney Monique
Vlckovi Marek a KatkaVN
BANEH SANGIRAA BELLANGHARI
O: Ich. Inkululeku Yardan
M: Ch. Celibri Darma
Ch: Nacházelová Barbora
Nacházelová Barboranedostavil se
FRODO DARMA
O: Argus Shinyanga
M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar
Pfeiferová Jananedostavil se
TRÍDA DOROSTU - PSI (PUPPY CLASS - DOG)
DAKAR Z WERWA
O: Ch. Jockular Jamal Aquamarin
M: Ch. Na'Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna
Spyra EwaVN1
Nejlepší dorost
ACHIGARU LÖWENSCHWANZ
O: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ch. Balda Turkana
Ch: Lakotová Lívia
Dokoupil JiríVN
AKIMM AMABLET
O: Adar z Luženských vrchu
M: Jess Satanela
Ch: Odvárková Aranka
Odvárka Pavel Ing.VN
ART AMABLET
O: Adar z Luženských vrchu
M: Jess Satanela
Ch: Odvárková Aranka
Jirsa PavelVN
TRÍDA MLADÝCH - PSI (YOUTH CLASS - DOG)
ASWAN AARON BORANEST
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Bora od Kremence
Ch: Mikulincová Hana
Mikulincová HanaV1
CAJC
JABULANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Baganda Hale Bopp
M: Chitonga of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Carba JanV2
A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ch. Ozhrode Dia Hot Prospect
M: Ich. Terrouges Thembi
Ch: Krejcová Petra
Krejcí Miroslav a PetraV3
IHLOBO OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Lichtenauer / Ivansich
 
V4
BASCO Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Holub Ludevít Ing.V
BOWRIDGE SOLIPSE
O: Babakabo Simanga
M: Bajka Agátový kvet
Ch: Kadnárová Jana
Kadnárová JanaV
BRUNO PRETORIA ROSE
O: Palatin Ropotamo
M: Bea Bohemia Gold
Ch: Ružicková Dagmar
Marcíková AndreaV
CARTOUCHE CHINUA - REY
O: Ch. Macumazahn Tragicaly Hip E.T.
M: Ch. Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: Debie van Aken
Janouškovcová RenataV
CIMANY BAC BAZAKO MORAVIA
O: Chipangali‘s Lukka
M: Ch. Desiré ze Sulické tvrze
Ch: Zátopková Michaela Ing.
Fridrichová Michelle Ing.V
CYRIL FARSKÝ DVUR
O: Adar z Lukovského dvora
M: Jawana Ropotamo
Ch: Stejskal Ivo
Rocková Michaela / Soucek Petr Ing.V
FREDERICK SARANGA
O: Delel Rodyry
M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábelek Jan
Pecl NorbertV
INYANGA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Mareš Jan / Soukupová MartaV
KROKUS KRASNY MLYN
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ch. Aria z Werwa
Ch: Kuszwara Malgorzata
Kuszwara MalgorzataV
BASTIEN RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Šedrlová JaroslavaVD
EURO SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Škaloud VladimírVD
CAMUS KABWERA
O: Delel Rodyry
M: Hanny z Africké savany
Ch: Vorácková Marcela
Veselý Pavelbez posouzení
JUPITER OF PARNASUS
O: Ch. Kwetu's Mahuba's Fair Play
M: Ch. Penelope's Echo of Parnasus
Ch: Russel Robert
Branny-Warchol Malgorzatanedostavil se
MEZITRÍDA - PSI (INTERMEDIATE CLASS - DOG)
BRUNO WADARU'S KID
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Hladký LubomírV1
CAC
EKEVU OD KREMENCE
O: Delel Rodyry
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Novák JiríV2
r. CAC
JCH. AMABHELE LIHUNTRA
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra
M: Lanestil Gracie of Lihuntra
Ch: Linda Badenhorst
Puklová JarmilaV3
BRED Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali‘s Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Krivánková AlenaVD4
EWJ 04 BRADLEY ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Konecná Drahomíra MUDr.nedostavil se
JACK Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Hejduk Ivan JUDr.nedostavil se
TRÍDA OTEVRENÁ - PSI (OPEN CLASS - DOG)
ARCÍ Z JABLONOVÉ ZAHRADY
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Ambra farský dvur
Ch: Ešnerová Stanislava
Kubícková AlenaV1
CAC
BOLERO Z WERWA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ch. Na‘Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna
Pulnar StanislawV2
r. CAC
DAMIAN ROOT OD KREMENCE
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Med LubošV3
MKAI LEORIDGE
O: Ich. Rhodys Pride Leoridge Mufasa
M: Ch. Rouxridge Nala of Leoridge
Ch: Leonora Leal
Ozimek / KarbowskiV4
ADAR Z LUŽENSKÝCH VRCHU
O: Adar z Lukovského dvora
M: Eike ze Sulické tvrze
Ch: Chudobová Marcela
Capková EvaV
ALWIN AFRICAN SUN
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Benguela Sedmý vršek
Ch: Dronski Patrik
Eyerovi Martin a BarboraV
BALTAZAR SARANGA
O: Antares
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Sajdáková IvanaVD
DERICK SARANGA
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Zedník IgorVD
EDY Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš MVDr.
Haberlová IrenaVD
QURINUS ROPOTAMO
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ch. Kincsem Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina
Chmátal Pavel Ing.VD
ATREY Z LUŽENSKÝCH VRCHU
O: Ich. Adar z Luženských vrchu
M: Eike ze Sulické tvrze
Ch: Chudobová Marcela
Gelnar Janbez posouzení
TRÍDA PRACOVNÍ - PSI (WORKING CLASS - DOG)
JCH. EWJ 03 ASCOT ALTA MIRANO
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Agnieszka Viva Christo
Ch: Starý Josef
Vlcek MarekV1
CAC
Vítez speciální výstavy, BOB
ADAM MARATSKÉ STRÁNE
O: Ch. Afron Darma
M: Barbara Goldie Red
Ch: Konícková Dana
Lišková KamilaV2
r. CAC
JCH. GIOM KATAMA KING
O: Aldachír Pacifik
M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajcovicová Rudka
Mozolová IlonaV3
AJAX MAGDAHOR
O: Giacomo Bohemia Checko
M: Belinda Bohemia Checko
Ch: Horká Magda
Konculová MichaelaV4
TRÍDA CESTNÁ - FENY (HONORARY CLASS - BITCH)
ICH. WW 03 TERROUGES THEMBI
O: Cartouche Baneka
M: Kleinbolayi M'Khosigazi
Ch: Beyers M.
Krejcová PetraV1
ICH. ASARAH WANKIE
O: Ferox z Africké savany
M: Gina za Africké savany
Ch: Brož Robert
Brožovi Robert a VeronikaV2
CH. MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
O: Ch. Caprivi Asgood As Itgets
M: Ch. Macumazahn Miss Shagwell
Ch: Edgar P. J.
Tušanová MonikaV3
CH. BESSY SARANGA
O: Antares
M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Nábelek Jannedostavila se
TRÍDA VETERÁNU – FENY (VETERANEN CLASS - BITCH)
ICH. CTORET BENI'S RIDGES
O: Mushana Mercury
M: Artemis Beni's Ridges
Ch: Beni Kisler
Lichtenauer UlrikeV1
CLEA Z BRODU NAD TICHOU
O: Ch. Mennystones Shingi
M: Arwika Katama
Ch: Ládr Rudolf
Janouškovcová RenataV2
CH. BENDY Z VRBOVECKÉHO MLÝNA
O: Simba of Bo Kama
M: Bendis Katama
Ch: Nykodýmová Jitka
Nábelek Jannedostavila se
TRÍDA VÍTEZU – FENY (CHAMPION CLASS - BITCH)
CH. MACUMAZAHN TUSANI PEARL
O: Ch. Ozhrode Ari Mystic Fate E.T.
M: Ch. Macumazahn Pearl Jam
Ch: Edgar P. J.
Tušanová MonikaV1
CAC
CH. HAIKA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Hanácková DagmarV2
r. CAC
CH. ARIA Z WERWA
O: Adam z Bledého údolí
M: Na‘Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna
Kuszwara MalgorzataV3
CH. FRANSI SARAH ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Lord David Ropotamo M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Hošík RadomilV4
TRÍDA BABY – FENY  (BABY CLASS - BITCH)
CARRIE Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Tichá MarkétaVN1
ASSISI Z MASNEROVA
O: Giom Katama King
M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdenka Mgr.
Masnerová Zdenka Mgr.VN
BANDAKA N‘BALI BELLANGHARI
O: Ich. Inkululeku Yardan
M: Ch. Celibri Darma
Ch: Nacházelová Barbora
Rumanová AndreaVN
CATTLIEN Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Krajánková JitkaVN
CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ch. Dabobo Malozi
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Helešicová JanaVN
TRÍDA DOROSTU – FENY (PUPPY CLASS - BITCH)
AIRYN WANDEWAYO
O: Ch. Dabobo Malozi
M: Angie Sheratan
Ch: Crhonek Milan Ing.
Crhonek Milan Ing.VN1
Nejlepší dorost
KAROSKLOOF JUBELA KIBIBI
O: Ch. Umjumi Duma
M: Ch. Karoskloof TT Thandeka
Ch: Arno van Wyk
Lichtenauer / BruckVN
TRÍDA MLADÝCH – FENY (YOUTH CLASS - BITCH)
BAZYRAH RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Zábová Lucie / Bohác JaroslavV1
CAJC
ESHE OD KREMENCE
O: Delel Rodyry
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Brabec JosefV2
CARTOUCHE CEYLLES
O: Ch. Macumazahn Tragicaly Hip E.T.
M: Ch. Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: Debie van Aken
Kramolišová MonikaV3
ELLA SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Matyášová KamilaV4
BLACKIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Rádkovi Zdenek a JanaV
BOSWELLI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga
M: Bajka Agátový kvet
Ch: Kadnárová Jana
Kadnárová JanaV
ANNIKA ANN BORANEST
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Bora od Kremence
Ch: Mikulincová Hana
Havlícková ŽanetaVD
BIANCA ROSE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Dzuriková TatianaVD
BONNIE Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Krajánková JitkaVD
CLAIRE KABWERA
O: Delel Rodyry
M: Hanny z Africké savany
Ch: Vorácková Marcela
Brejchová LudkaVD
ECSTASY SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Cvaniga MartinVD
AIN‘T SHE BEAUTIFUL NYATHI
O: Ch. Ozhrode Dia Hot Prospect
M: Ich. Terrouges Thembi
Ch: Krejcová Petra
Krchnavá MiladaD
KESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Krepsová Irenabez posouzení
AGÁTA OD KRUŠNOHORSKÉ MARYBELY
O: Delel Rodyry
M: Anny od Lechova kamene
Ch: Šilhavý Vlastimil
Švirk Oldrichnedostavila se
BONIE PRETORIA ROSE
O: Palatin Ropotamo
M: Bea Bohemia Gold
Ch: Ružicková Dagmar
Jansa Pavel Ing.nedostavila se
BORA CIRILLA SLUNCE ŽIVOTA
O: Ich. Kinyemi Anzi A‘Bhubesi
M: Ich. Krby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta
Pozlerová Barbora / Vlcek Jannedostavila se
ELISABETH SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Trnková Ivetanedostavila se
MAXWOOD TSELA
O: Rhoban Chason of Chucklenook
M: Lionhunt Tatoo of Maxwood
Ch: Venter L.
Sienkiewicz Renatanedostavila se
MEZITRÍDA – FENY (INTERMEDIATE CLASS - BITCH)
LADY CHER
O: Nomvuyo Chikundo
M: Anbar Shumba
Ch: Gr. Field
Kohoutkovi Miroslav a Alena JUDr.V1
CAC
BETSY ROSE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Helešicová JanaV2
r. CAC
AIMÉ BRILLKAMA
O: Ich. Lionhunt Dayimane Umvuma
M: Ch. Urguelle Brill
Ch: Navelová Vladimíra
Kárníková ZuzanaV3
BHUBEZI ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Štusáková ŠárkaV4
AREQUIPA GAPA CZELA
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Jackie Bohemia Checko
Ch: Cervinková Jitka
Jandera TomášV
ALISIA FROM PHILAIA
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: A‘Rubby z Damníkovské chalupy
Ch: Broucková Eva
Motl JakubVD
ANAH AFRICKÝ LOVEC
O: Ich. Asman Malženická rovina
M: Brenda z Údolí Rožnova
Ch: Šafárová Libuše
Kukleta Pavel Dr.VD
BASSANGHA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Gondek PetrVD
CALVINA SEDMÝ VRŠEK
O: Ch. Afron Darma
M: Conny Skandens Moravia
Ch: Kohutová Eva
Janák RomanVD
YE JAPHA DIARA
O: Jucskeiriver Jason of Watermill
M: Ch. Glenaholm Jolly Jinx
Ch: Obschernicat Peter
Obschernicat / RauchVD
ASCHINTE Z ADAROVA DVORA
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Cassinga Al Kham-Sa
Ch: Hácha Josef
Hácha Josefbez posouzení
ESMÉ AL KHAM-SA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Accra Al Kham-Sa
Ch: Puklová Jarmila
Necekal Jirínedostavila se
TRÍDA OTEVRENÁ – FENY (OPEN CLASS - BITCH)
FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Urbánková HelenaV1
CAC
Vítez speciální výstavy
JCH. ENNIE OD CYKASU
O: Ch. Chipangali‘s Kamani
M: Clea z Brodu nad Tichou
Ch: Janouškovcová Renata
Janouškovcová RenataV2
r. CAC
AMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Humlícková EvaV3
RADISLAVA ROPOTAMO
O: Ich. Sarula Forosi
M: Ich. Chic Maribel Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina
Beck HynekV4
EBBAY DARMA
O: Atte Rodyry
M: Bady Bohemia Checko
Ch: Dlouhá Dagmar
Rumanová AndreaV
AGÁTHA PALI LOOKOUT
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Dendela Rodyry
Ch: Koncelík Ludek
Hlista Marián Ing.VD
ARCA WADARU‘S KID
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Guga Peter Ing. arch a Janka RNDr.VD
JESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-Li‘s Ridges
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Šilar JiríVD
YE JAPHA BASHIMA
O: Vizara Shemesh of Shabani
M: Ch. Glenaholm Jolly Jinx
Ch: Obschernicat Peter
Rauch Birgitnedostavila se
TRÍDA PRACOVNÍ – FENY (WORKING CLASS - BITCH)
AGBANI BROWN PEARL FONTANESIA
O: Chango Satanela
M: Ch. Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana Ing.
Zachariášová Hana Ing.V1
CAC
HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr Ing.
Kotera Petr Ing.V2
r. CAC
IRIS Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Cindy z Lukovského dvora
Ch: Kotera Petr Ing.
Cerná VeraV3
CASSINGA AL KHAM-SA
O: Aldachír Pacifik
M: Accra Al Kham-Sa
Ch: Puklová Jarmila
Hácha JosefV4
ELLISON OD CYKASU
O: Ch. Chipangali‘s Kamani
M: Clea z Brodu nad Tichou
Ch: Janouškovcová Renata
Štillerová Lenkanedostavila se

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung