Internationale Kampionschaps Tentoonstelling Zuidlaren 07.03.2004

Richterin: B. Engels (B)

 

HundHalterBewertung
Offene Klasse Rüden
Karoskloof TT Simply Red
*21.11.2001
V: Pronkberg Timba
M: Ch. Nomvuyo Zuru Thandi of Karoskloof
Z: A. van Wyk
A. Jendrychowski
& M. Schmidt
V 1
CAC
CACIB
BOB
BOG - 4. BIS
Levi Naftan van de Borgerhoeve
*15.07.2000
V: Kobus of Nyasalaland
M: Themba Lerato van het Maasjesfles
Z: M. E. I. van Houtum
M. BrinkmannV 2
Nambala Quam of Savannah
*22.08.2001
V: Ch. Nambala Gombe
M: Ch. Nambala Ianthe
Z: R. Janes
M. Joshua-NugentV 3
Kunta Kinte
*20.02.2002
V: Thokoza Azibo
M: Demba
Z: H. Hebels-Eden
Z. & W. LeeuwerkeV 4
Kimani's Bwana Kubwa
*17.05.2000
V: Ch. Kimani's Higher Vibration
M: Ch. Kimani's Empres Cleopatra
Z: B. Day-Lozier & A. Mohr-Hanna
E. M. A. Bakker-HouwingV
Sjaak van het Maasjesfles
*22.03.2001
V: Chibuluma Imbazo
M: Dingo van het Maasjesfles
Z: M. v. Butselaar
M. v. ButselaarV
Thokoza to Sambo
*04.05.2002
V: Thokoza Azibo
M: Ch. Kimani's Image for Thokoza
Z: J. Hellebrekers-Huizenga
G. J. Marekfehlt
Zwischenklasse Rüden (15 - 24 Monate)
Kasim
*06.06.2002
V: Mswati's Mwanamoetapa
M: Jockular Batoka
Z: J. Coppens
K. DropV 1
Shana's Jibwa fan under de Mune
*01.09.2002
V. Kiman's Image Askari
M: Shana fan under de Mune
Z: Meijer-Kalis
F. Hollmann & P. RitzerfeldV 2
Mswati's Boebes Junior
*20.09.2002
V: Mswati's Mwanamoetapa
M: Fairray Zoe
Z: Verstappen
S. v. MeursV 3
Jugendklasse Rüden
Kakawana Mongo van Yamoay
*25.02.2003
V: Captain James of Bo Kama
M: Mswati's Ngoma
Z: Kok-Lammers
J. H. M. StoppelsV 1
Vizara Jukati
*18.03.2003
V: Ch. Shangani Pansa Dafina
M: Ch. Vizara Glenara
Z. M. v. d. Veer & R. Trappel
W. Pronk-HonigV 2
Ye Yapha Drago
*30.04.2003
V: Jukskeiriver Jason of Watermill
M: Ch Glenaholm Jolly Jinx
Z. P. Obschernicat & H. Will
Kendzorra & MarcinowskiV 3
Kayross
*08.01.2003
V: Kobus of Nyasalaland
M: Thunya van het Maasjesfles
Z: D. v. d Brink-Butselaar
E. Nieuwenhuis
& J. Wakker
V 4
Championklasse Rüden
Int. Ch D. Ch. Lux. Ch DK Ch. F. Ch. European Winner Kapoba's Zalog-Xarit
*10.09.1998
V: Multi Ch. Zumeli's Ajabu
M: Elanda von Fürstenbach
Z: K. Pointner
S. & H. DilkV 1
Res. CAC
Res. CACIB
PL. Ch Ye Yapha Asali
*06.02.2001
V: Tatsfield Redregentbandit
M: Rim Fire Shadi
Z: P. Obschernicat & H. Will
Kendzorra & MarcinowskiV 2
Offene Klasse Hündinnen
Vizara Holland Safara
*29.11.2000
V: Ch. Makamo Delle Cime Bianche
M: Ch. Vizara Dazi Yardena
Z: M. v. d. Veer & R. Trappel
S. & H. DilkV 1
Shana's Ferra fan under de Mune
*13.04.2001
V: Ch. Sarula Debuka
M: Shana's fan under de Mune
Z: E. Meijer-Kalis
Meijer-KalisV 2
Myra
*13.09.2001
V: Kobus of Nyasalaland
M: Gemma
Z: J. Bruil
F. BusV 3
Dunya
*23.11.2000
V: Jockular Anubis
M: Sawa
Z: W. Graeller
A. WekemaV 4
Mudiwa's Sinne
*20.02.2000
V: Jockular Anubis
M: Madiwa's Kaya
Z: F. J. de Jong
J. Y. KingmaSG
Kumba of Nyasalaland
*07.04.2000
V: Ch. Rydgeway African Hunter
M: Kupa
Z: H. R. de Vries
H. KuiperSG
Dinka
*22.03.2002
V: Mswati's Goliat Bogolo
M: Zoe Bor Mazoe
Z: R. S. R. Sciarone
J. MethorstSG
Cubango Chamba
*19.09.2002
V: Umvuma Onix
M: Mazingo Chokoza
Z: A. Laurer-Hefter
Th. BosmanSG
Beaushine van de Borgerhoeve
*26.10.2002
V: Sjaak van het Maasjesfles
M: Zoe van de Borgerhoeve
Z: M. E. I. van Houtum
M. E. I van HoutumSG
Esban
*26.05.2002
V: Chibuluma Imbazo
M: Shingalana v. d. Risjaa Hoeve
Z: A. M. C. Verheijen
Croonen/Croonen v. d. Bergfehlt
Zwischenklasse Hündinnen
Kioja
*15.05.2002
V: Duba
M: Cheza
Z: F. Wempe
M. H. Westerhof & I. T. K. SpanjarV 1
Res. CAC
Res. CACIB
Shana's Shakira fan under de Mune
*01.09.2002
V: Kimani's Image Askari
M: Shana fan under de Mune
Z: Meijer-Kalis
Agema & Meijer-KalisV 2
Leeka
*06.06.2002
V: Mswati's Mwanamoetapa
M: Jockular Batoka
Z: J. Coppens
C. E. A. CoppensSG 3
Jugendklasse Hündinnen
Nakawa van Yamoya
*25.02.2003
V: Captain James of Bo Kama
M: Mswati's Ngoma
Z: M. Kok
KokV 1
Annie van het Maasjesfles
*02.04.2003
V: Ch., Zumeli's Ajabu
M: Dipsie Bor Mazoe
Z: M. v. Butselaar
M. v. ButselaarV 2
Kamnene Kayla
*13.01.2003
V: Fairray Zambezi
M: That's Why She is Wia-Yaguma
Z: M. E. Kolff
R. A. ReitzemaV 3
Dhima-Thokoza of Sambesi Waters
*01.01.2003
V: Ch. Chipangali's Kamani
M: Asali of Sambesi Waters
Z: S. & E. Heckelsmüller
A. RossV 4
Damara
*26.02.2003
V: Jockular Anubis
M: Shona v. Masjonaland
Z: J. J. de Jong
J. J. de Jongfehlt
Championklasse Hündinnen
Lux Ch. Thokoza Bohati Shangara
*23.02.2001
V: Sarula Induna
M: Kimani's Image for Thokoza
Z: J. Hellebrekers.Huizenga
N. de RuyterV 1
CAC
CACIB
Int. Ch. Thokoza Meranga
*15.11.2000
V: That's Why He is Wa-Wa
M: Ch. Thokoza
Z: J. Hellebrekers-Huizenga
G. J. Marekfehlt

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung