VÝSLEDKY XII. KLUBOVÉ VÝSTAVY CKRR HUMPOLEC 11.09.2004

Rozhodcí: PSI - John-Sigve Berg (N), Feny - Petra Stracke (D)

 

HundHalterBewertung
TRÍDA CESTNÁ - PSI (HONORARY CLASS - DOG)
ICH. AMAL SILESIAN HARTA
O: Gino z Africké savany
M: Amálka Brezovský hájek
Ch: Vojtek Cyril
Foltan DrahomírV1
TRÍDA VETERÁNU - PSI (VETERANEN CLASS - DOG)
CH. ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's
M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš
Kotera PetrV1
Nejlpeší veterán
TRÍDA VÍTEZU - PSI (CHAMPION CLASS - DOG)
CH. MALOZI DABOBO
O: Ch. Shavano's Boss Quentin M: Ch. Malozi Amiwa
Ch: Miettinen Tuija
Kramolišová MonikaV1
CAC
CH. MATABO MOZI FOLWARK ZWIERZECY
O: Ch. Munyati Zaki Kannaga
M: Ch. Kwetu's Zizi Mafungabusi
Ch: Branny-Warchol Malgorzata
Borowiec JoannaV2
r. CAC
CH. ARAT WADARU'S KID
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Souhradovi Richard a IngridV3
CH. HASANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Konecná Drahomíranedostavil se
TRÍDA BABY - PSI (BABY CLASS - DOG)
STENÄNGA GREAT G'S CHILI
O: Ch. Spring Valley's Great Gatsby
M: Madahiro's Good Enough
Ch: Lanz Margareta
Carba JanVN1
Nejlepší baby
AIWEN Z MASNEROVA
O: Giom Katama King
M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdenka
Kapitánová IvanaVN
ARGON IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba
M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián
Hlistová ZdenkaVN
AZIZ SE SITIN
O: Angel od Kremence
M: Blondy Africká záre
Ch: Spirit Tomáš
Bejcák DavidN
BARNEY ANACH HOLPRAJ
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas
M: Aretta Viami
Ch: Jirouš David
Kreminová KaterinaN
FAVONIO ARGENTO OD CYKASU
O: Mavunguela's Qu'Inyanga
M: Jch. Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renata
Urbanová Zdenka / Vorlícek PavelN
KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Ch. Oridgenalzor
M: Ch. Kennebec's Queen of Heart
Ch: Mc Ihenney Monique
Vlckovi Marek a KatkaN
BANEH SANGIRAA BELLANGHARI
O: Ich. Inkululeku Yardan
M: Ch. Celibri Darma
Ch: Nacházelová Barbora
Nacházelová Barboranedostavil se
FRODO DARMA
O: Argus Shinyanga
M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar
Pfeiferová Jananedostavil se
TRÍDA DOROSTU - PSI (PUPPY CLASS - DOG)
DAKAR Z WERWA
O: Ch. Jockular Jamal Aquamarin
M: Ch. Na'Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna
Spyra EwaVN1
ACHIGARU LÖWENSCHWANZ
O: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ch. Balda Turkana
Ch: Lakotová Lívia
Dokoupil JiríVN
A'GOLIASH AMABLET
O: Adar z Luženských vrchu
M: Jess Satanela
Ch: Odvárková Aranka
Musilová Jitka N
ART AMABLET
O: Adar z Luženských vrchu
M: Jess Satanela
Ch: Odvárková Aranka
Jirsa PavelN
AKIMM AMABLET
O: Adar z Luženských vrchu
M: Jess Satanela
Ch: Odvárková Aranka
Odvárka Pavelnedostavil se
TRÍDA MLADÝCH - PSI (YOUTH CLASS - DOG)
ASWAN AARON BORANEST
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Bora od Kremence
Ch: Mikulincová Hana
Mikulincová HanaV1
CAJC
IHLOBO OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Lichtenauer / IvansichV2
A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ch. Ozhrode Dia Hot Prospect
M: Ich. Terrouges Thembi
Ch: Krejcová Petra
Krejcí Miroslav a PetraV3
CARTOUCHE CHINUA - REY
O: Ch. Macumazahn Tragicaly Hip E.T.
M: Ch. Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: Debie van Aken
Janouškovcová RenataV4
BASCO Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Holub LudevítV
BASTIEN RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Šedrlová JaroslavaV
BOWRIDGE SOLIPSE
O: Babakabo Simanga
M: Bajka Agátový kvet
Ch: Kadnárová Jana
Kadnárová JanaV
FREDERICK SARANGA
O: Delel Rodyry
M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábelek Jan
Pecl NorbertV
INYANGA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Mareš Jan / Soukupová MartaV
JABULANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Baganda Hale Bopp
M: Chitonga of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Carba JanV
BARNEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Jarošová MarkétaVD
BRUNO PRETORIA ROSE
O: Palatin Ropotamo
M: Bea Bohemia Gold
Ch: Ružicková Dagmar
Marcíková AndreaVD
EURO SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Škaloud VladimírVD
KEVIN Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Poláškovi Antonín a MartaVD
KROKUS KRASNY MLYN
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ch. Aria z Werwa
Ch: Kuszwara Malgorzata
Kuszwara MalgorzataVD
CYRIL FARSKÝ DVUR
O: Adar z Lukovského dvora
M: Jawana Ropotamo
Ch: Stejskal Ivo M:
Rocková Michaela / Soucek PetrD
CAMUS KABWERA
O: Delel Rodyry
M: Hanny z Africké savany
Ch: Vorácková Marcela
Veselý Pavelbez posouzení
KIM Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Kokojan Lubomírbez posouzení
JUPITER OF PARNASUS
O: Ch. Kwetu's Mahuba's Fair Play
M: Ch. Penelope's Echo of Parnasus
Ch: Russel Robert
Branny-Warchol Malgorzatanedostavil se
MEZITRÍDA - PSI (INTERMEDIATE CLASS - DOG)
JCH. AMABHELE LIHUNTRA
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra
M: Lanestil Gracie of Lihuntra
Ch: Linda Badenhorst
Puklová JarmilaV1
CAC
BRUNO WADARU'S KID
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Hladký LubomírV2
r. CAC
EKEVU OD KREMENCE
O: Delel Rodyry
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Novák JiríV3
GLENAHOLM MAKATSO
O: Glenaholm Moscow
M: Glenaholm Jesica
Ch: Lauri Venter
Zeman Aleš /
Marek Michal
VD4
JACK Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Hejduk IvanVD
ALEX MARATSKÉ STRÁNE
O: Ch. Afron Darma
M: Barbara Goldie Red
Ch: Konícková Dana
Texel Alfrédnedostavil se
EWJ 04 BRADLEY ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges
M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Konecná Drahomíranedostavil se
TRÍDA OTEVRENÁ - PSI (OPEN CLASS - DOG)
MKAI LEORIDGE
O: Ich. Rhodys Pride Leoridge Mufasa
M: Ch. Rouxridge Nala of Leoridge
Ch: Leonora Leal
Ozimek / KarbowskiV1
CAC
Nejlepší pes
BOB
DAMIAN ROOT OD KREMENCE
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Med LubošV2
r. CAC
DERICK SARANGA
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Zedník IgorV3
BOLERO Z WERWA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ch. Na‘Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna
Pulnar StanislawV4
AKYM WINSOME LOBKOVICE
O: Angel od Kremence
M: Lorien Rhodana
Ch: Válová Etela
Tobiáš JanV
AMOS ALTA MIRANO
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Agnieszka Viva Christo
Ch: Starý Josef
Pechová VendulaV
ARCÍ Z JABLONOVÉ ZAHRADY
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Ambra farský dvur
Ch: Ešnerová Stanislava
Kubícková AlenaV
ARON OD MOHYLE
O: Argus Shinyanga
M: Anny Saranga
Ch: Stejskal Jirí
Zeman AlešV
EDY Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš
Haberlová IrenaV
ADAR Z LUŽENSKÝCH VRCHU
O: Adar z Lukovského dvora
M: Eike ze Sulické tvrze
Ch: Chudobová Marcela
Capková EvaVD
AGENOR STORM RIDER FONTANESIA
O: Chango Satanela
M: Ch. Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana
Charvátová LibušeVD
AGIS VELVET GLARE
O: Ich. Rydgeway African Hunter
M: Elma ze Sulické tvrze
Ch: Grmolenská Kamila
Sedlácková JanaVD
ALFRED Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Chango Satanela
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Krabec ZdenekVD
ARCHIBALD Z BANÁNOVÉ REPUBLIKY
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Bess Frasco
Ch: Dobešová Eva
Otta RadekVD
ARCHIE QUELIMANE
O: Ch. African Red Stone Arnold
M: Ich. Jola Bohemia Checko
Ch: Válková Petra
Plundra JaromírVD
BALTAZAR SARANGA
O: Antares
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Sajdáková IvanaVD
CESAR Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Eliška Bohemia Checko
Ch: Blinka Bretislav
Myslivec PavelVD
CIRO CERNÝ DIX
O: Ich. Adar z Lukovského dvora
M: Beggy Bohemia Checko
Ch: Frencl Drahoslav
Wenzl ZdenekVD
QURINUS ROPOTAMO
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ch. Kincsem Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina
Chmátal PavelVD
BONZO ZULU MATABELE
O: Atte Rodyry
M: Cedara Katama
Ch: Vilímcová Zlatica
Háková Irenabez posouzení
OMAR MORAVIA ZAURAK
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Anabell Moravia Zaurak
Ch: Perík Martin
Šnajdrová Veronikabez posouzení
ALWIN AFRICAN SUN
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Benguela Sedmý vršek
Ch: Dronski Patrik
Eyerovi Martin a Barboranedostavil se
CALIB SARANGA
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Hofmann Robertnedostavil se
TRÍDA PRACOVNÍ - PSI (WORKING CLASS - DOG)
JCH. EWJ 03 ASCOT ALTA MIRANO
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Agnieszka Viva Christo
Ch: Starý Josef
Vlcek MarekV1
CAC
AJAX MAGDAHOR
O: Giacomo Bohemia Checko
M: Belinda Bohemia Checko
Ch: Horká Magda
Konculová MichaelaV2
r. CAC
ADAM MARATSKÉ STRÁNE
O: Ch. Afron Darma
M: Barbara Goldie Red
Ch: Konícková Dana
Lišková KamilaV3
JCH. GIOM KATAMA
O: Aldachír Pacifik
M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajcovicová Rudka
Mozolová IlonaV4
TRÍDA CESTNÁ - FENY (HONORARY CLASS - BITCH)
ICH. WW 03 TERROUGES THEMBI
O: Cartouche Baneka
M: Kleinbolayi M'Khosigazi
Ch: Beyers M.
Krejcová PetraV1
ICH. JOLA BOHEMIA CHECKO
O: Ich. Adar z Lukovského dvora
M: Coorli Bohemia Checko
Ch: Mestková Iveta
Válková PetraV2
ICH. ASARAH WANKIE
O: Ferox z Africké savany
M: Gina za Africké savany
Ch: Brož Robert
Brožovi Robert a VeronikaV3
CH. MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
O: Ch. Caprivi Asgood As Itgets
M: Ch. Macumazahn Miss Shagwell
Ch: Edgar P. J.
Tušanová MonikaV4
CH. BESSY SARANGA
O: Antares
M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Nábelek Jannedostavila se
TRÍDA VETERÁNU – FENY (VETERANEN CLASS - BITCH)
CH. BENDY Z VRBOVECKÉHO MLÝNA
O: Simba of Bo Kama
M: Bendis Katama
Ch: Nykodýmová Jitka
Nábelek JanV1
ICH. CTORET BENI‘S RIDGES
O: Mushana Mercury
M: Artemis Beni‘s Ridges
Ch: Beni Kisler
Lichtenauer UlrikeV2
CLEA Z BRODU NAD TICHOU
O: Ch. Mennystones Shingi
M: Arwika Katama
Ch: Ládr Rudolf
Janouškovcová Renatanedostavila se
TRÍDA VÍTEZU – FENY (CHAMPION CLASS - BITCH)
CH. MACUMAZAHN TUSANI PEARL
O: Ch. Ozhrode Ari Mystic Fate E.T.
M: Ch. Macumazahn Pearl Jam
Ch: Edgar P. J.
Tušanová MonikaV1
CAC
CH. HAIKA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Hanácková DagmarV2
r. CAC
CH. ARIA Z WERWA
O: Adam z Bledého údolí
M: Na‘Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna
Kuszwara MalgorzataV3
CH. CINDERELLA QUENA LAND
O: Glenaholm Bravura
M: Ch. Bessi z Kvocny
Ch: Moniková Libuše
Cigán BernardV4
CH. FRANSI SARAH ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava M:
Hošík RadomilV
CH. GAMBIA OF KA-UL-LI‘S RIDGES
O: Mehanna‘s Mataco
M: Ctoret Beni‘s Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike
Lichtenauer UlrikeV
TRÍDA BABY – FENY  (BABY CLASS - BITCH)
BANDAKA N‘BALI BELLANGHARI
O: Ich. Inkululeku Yardan
M: Ch. Celibri Darma
Ch: Nacházelová Barbora
Rumanová AndreaVN1
AIRIN IMANA EREVU
O: Danest Tjabo Letsatsi
M: Collé Cerný Dix
Ch: Králová Sabina
Mandlík PetrVN
ASSISI Z MASNEROVA
O: Giom Katama King
M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdenka
Masnerová ZdenkaVN
CARRIE Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Tichá MarkétaVN
CATTLIEN Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Krajánková JitkaVN
CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ch. Dabobo Malozi
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Helešicová JanaVN
TRÍDA DOROSTU – FENY (PUPPY CLASS - BITCH)
KAROSKLOOF JUBELA KIBIBI
O: Ch. Umjumi Duma
M: Ch. Karoskloof TT Thandeka
Ch: Arno van Wyk
Lichtenauer / BruckVN1
Nejlepší dorost
AIRYN WANDEWAYO
O: Ch. Dabobo Malozi
M: Angie Sheratan
Ch: Crhonek Milan
Crhonek MilanVN
ANAIS GOLD INFINITY
O: Babadan Magdahor
M: Cangombe od Kremence
Ch: Davidová Hana
Tucek MichalVN
TRÍDA MLADÝCH – FENY (YOUTH CLASS - BITCH)
CARTOUCHE CEYLLES
O: Ch. Macumazahn Tragicaly Hip E.T.
M: Ch. Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: Debie van Aken
Kramolišová MonikaV1
CAJC
ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké savany
M: Conny Bílé Karpaty
Ch: Kavka Radomír
Kavka RadomírV2
BONNIE Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry
M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka
Krajánková JitkaV3
ESHE OD KREMENCE
O: Delel Rodyry
M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena
Brabec JosefV4
AIN‘T SHE BEAUTIFUL NYATHI
O: Ch. Ozhrode Dia Hot Prospect
M: Ich. Terrouges Thembi
Ch: Krejcová Petra
Krchnavá MiladaV
AISCHA Z BAVOJA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ch. Cinderella Quena Land
Ch: Cigán Bernard
Cigán BernardV
ANNIKA ANN BORANEST
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Bora od Kremence
Ch: Mikulincová Hana
Havlícková ŽanetaV
ANTARA BONAMY BOHEMIA
O: Delel Rodyry
M: Bona od Kremence
Ch: Šebáková Marcela
Valouch JiríV
BAZYRAH RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li‘s Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Zábová Lucie / Bohác JaroslavV
BLACKIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Rádkovi Zdenek a JanaV
BOSWELLI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga
M: Bajka Agátový kvet
Ch: Kadnárová Jana
Kadnárová JanaV
ECSTASY SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Cvaniga MartinV
ELLA SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Matyášová KamilaV
HALINA ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ich. Rydgeway African Hunter
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Horká MagdaV
BAHAMA BOHEMIA VAMPIRELLI
O: Angel od Kremence
M: Bel‘Bekila Saleisius
Ch: Hercíková Ivana
Nemecková OlgaVD
BIANCA ROSE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Dzuriková TatianaVD
BRONTY PALI LOOKOUT
O: Voorland Uki
M: Angela Pali Lookout
Ch: Koncelík Ludek
Borufková MartinaVD
CLAIRE KABWERA
O: Delel Rodyry
M: Hanny z Africké savany
Ch: Vorácková Marcela
Brejchová LudkaVD
ERIN SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Baštýr RadekVD
KESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Krepsová IrenaVD
AGÁTA OD KRUŠNOHORSKÉ MARYBELY
O: Delel Rodyry
M: Anny od Lechova kamene
Ch: Šilhavý Vlastimil
Švirk Oldrichnedostavila se
BEDY PRETORIA ROSE
O: Palatin Ropotamo
M: Bea Bohemia Gold
Ch: Ružicková Dagmar
Cerná Jaroslavanedostavila se
BISHARA SHANGA FROM PHILAIA
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas
M: A'Rubby z Damníkovské chalupy
Ch: Broucková Eva
Pecová Michaelanedostavila se
BONIE PRETORIA ROSE
O: Palatin Ropotamo
M: Bea Bohemia Gold
Ch: Ružicková Dagmar
Jansa Pavelnedostavila se
BORA CIRILLA SLUNCE ŽIVOTA
O: Ich. Kinyemi Anzi A‘Bhubesi
M: Ich. Krby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta
Pozlerová Barbora / Vlcek Jannedostavila se
ELISABETH SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábelek Jan
Trnková Ivetanedostavila se
MAXWOOD TSELA
O: Rhoban Chason of Chucklenook
M: Lionhunt Tatoo of Maxwood
Ch: Venter L.
Sienkiewicz Renatanedostavila se
QUIRIN RHODANA
O: Ich. Mehanna‘s Mataco
M: Angie z Ranche B
Ch: Poláková Marta
Bošková Ladislavanedostavila se
MEZITRÍDA – FENY (INTERMEDIATE CLASS - BITCH)
LADY CHER
O: Nomvuyo Chikundo
M: Anbar Shumba
Ch: Gr. Field
Kohoutkovi Miroslav a AlenaV1
CAC
YE JAPHA DIARA
O: Jucskeiriver Jason of Watermill
M: Ch. Glenaholm Jolly Jinx
Ch: Obschernicat Peter
Obschernicat/RauchV2
r. CAC
BETSY ROSE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Helešicová JanaV3
BELTINE Z BANÁNOVÉ REPUBLIKY
O: Argus Shinyanga
M: Bess Frasco
Ch: Dobešová Eva
Dobešová EvaV4
ALISIA FROM PHILAIA
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: A‘Rubby z Damníkovské chalupy
Ch: Broucková Eva
Motl JakubV
ANAH AFRICKÝ LOVEC
O: Ich. Asman Malženická rovina
M: Brenda z Údolí Rožnova
Ch: Šafárová Libuše
Kukleta PavelV
 - BHUBEZI ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Štusáková ŠárkaV
ANEFER FROM PHILAIA
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: A‘Rubby z Damníkovské chalupy
Ch: Broucková Eva
Schejbal MichalVD
AREQUIPA GAPA CZELA
O: Ich. Calibre M‘Khulu Baas
M: Jackie Bohemia Checko
Ch: Cervinková Jitka
Jandera TomášVD
ASCHINTE Z ADAROVA DVORA
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Cassinga Al Kham-Sa
Ch: Hácha Josef
Hácha JosefVD
BASSANGHA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Chipangali's Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Gondek PetrVD
CARUBAL SEDMÝ VRŠEK
O: Ch. Afron Darma
M: Conny Skandens Moravia
Ch: Kohutová Eva
Kohutová EvaVD
ESMÉ AL KHAM-SA
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Accra Al Kham-Sa
Ch: Puklová Jarmila
Necekal Jirínedostavila se
TRÍDA OTEVRENÁ – FENY (OPEN CLASS - BITCH)
ARCA WADARU‘S KID
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír
Guga Peter V1
CAC
Nejlepší fena
RADISLAVA ROPOTAMO
O: Ich. Sarula Forosi
M: Ich. Chic Maribel Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina
Beck HynekV2
r. CAC
JESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-Li‘s Ridges
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Šilar JiríV3
YE JAPHA BASHIMA
O: Vizara Shemesh of Shabani
M: Ch. Glenaholm Jolly Jinx
Ch: Obschernicat Peter
Rauch BirgitV4
BONYA WINSOME LOBKOVICE
O: Ich Amal Silesian Harta
M: Apricot od Kremence
Ch: Válová Etela
Lindovský LiborV
JCH. ENNIE OD CYKASU
O: Ch. Chipangali‘s Kamani
M: Clea z Brodu nad Tichou
Ch: Janouškovcová Renata
Janouškovcová RenataV
FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Lord David Ropotamo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Urbánková HelenaV
AGÁTHA PALI LOOKOUT
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Dendela Rodyry
Ch: Koncelík Ludek
Hlista MariánVD
AMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Humlícková EvaVD
DENDY GOLDIE RED
O: Ich. Amal Silesian Harta
M: Ich. Hessya Ropotamo
Ch: Kanáková Vera
Bednarík RadimVD
EBBAY DARMA
O: Atte Rodyry M: Bady Bohemia Checko
Ch: Dlouhá Dagmar
Rumanová AndreaVD
EVELYN DARMA
O: Atte Rodyry
M: Bady Bohemia Checko
Ch: Dlouhá Dagmar
Dlouhá DagmarVD
GANDIA ZE SULICKÉ TVRZE
O: Elmali of Ka-Ul-Li‘s Ridges
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Lískovcová LenkaVD
ALMA LEVITSKI
O: Aristo - Simba Inyanga
M: Anny Kabwera
Ch: Levitski Dmitry
Bryndová LenkaD
TRÍDA PRACOVNÍ – FENY (WORKING CLASS - BITCH)
IRIS Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Cindy z Lukovského dvora
Ch: Kotera Petr
Cerná VeraV1
CAC
HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Kotera PetrV2
r. CAC
AGBANI BROWN PEARL FONTANESIA
O: Chango Satanela
M: Ch. Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana
Zachariášová HanaV3
ANDY ÚDOLÍ KALASPERK
O: Ch. Adam z Bledého údolí
M: Alyssa z Leškovy samoty
Ch: Skalický Jirí
Masnerová ZdenkaV4
CASSINGA AL KHAM-SA
O: Aldachír Pacifik
M: Accra Al Kham-Sa
Ch: Puklová Jarmila
Hácha JosefV
ELLISON OD CYKASU
O: Ch. Chipangali‘s Kamani
M: Clea z Brodu nad Tichou
Ch: Janouškovcová Renata
Štillerová Lenkanedostavila se

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung