MVP Ceské Budejovice 09.10.2004

Posuzoval: Mgr. Otto Schimpf

 

HundHalterBewertung
PSI TRÍDA DOROSTU (Dog - Puppy class)
BADU Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Palatin Ropotamo
M: Fatima Bohemia Checko
Ch : Nováková Markéta
Vrzal FrantišekVN
BILLY BOB Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Palatin Ropotamo
M: Fatima Bohemia Checko
Ch : Nováková Markéta
ŠulcoviVN
BOND Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Palatin Ropotamo
M: Fatima Bohemia Checko
Ch : Nováková Markéta
CidorákoviVN
CSONKAVÁRI RÉGENS DARAN
O: Adak z tatianovho dvora
M: Dorotya ze Sulické tvrze
Ch : Kulcsár František
Varecková LindaVN
ACHIGARU LÖWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges
M: Balda Turkana
Ch : Livie lakotová
Dokoupil JiríN
PSI TRÍDA MLADÝCH (Dog - Youth class)
A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ch. Ozhrode Dia Hot Prospect
M: Ch. Terrouges Thembi
Ch: Krejcová Petra
Krejcová PetraV1
CAJC
CHYRANO KATAMA KING
O: Welnes Dele Cime Bianche
M: Akawanga Ascaris Sea
Ch : Krejcovicová Rudka
Lang MartinVD2
AARON WEERASOORIYA
O: AmalSilesian Harta
M: Asanta Tvrz pod Krkavcem
Ch : Tomešová Stanislava
Cermáková IvanaVD3
ARIS BONAMY BOHEMIA
O: Delel Rodyry
M: Bona od Kremence
Ch: Šebáková Marcela
Kukacková JanaVD4
CIMANI BACK BAZAKO MORAVIA
O: Chipangali‘s Lukka
M: Desiré ze Sulické tvrze
Ch: Zátopková Michaela
Fridrichová MichaelaVD
CARTOUCHE CHINUA REY
O: Macumazahn Tragicaly Hip
M: Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: Debie van Aken
Janouškovcová RenataVD
FLORIAN Z OKLIKOVA
O: Adar z Lukovského dvora
M: Queen Dandelion Bohemia Checko
Ch : Knytl Lubomír
Pešek RichardVD
HENRY ZE SULICKÉ TVRZE
O: Rydgeway African Hunter
M: Ela Maria ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Pospíšil MichalVD
ASWAN AARON BORANEST
O: Cleo ze Sulické tvrze
M: Bora od Kremence
Ch: Mikulincová Hana
Mikulincová HanaVD
BASTIEN RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li‘s Ridges
M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika
Šedrlová JaroslavaVD
INYANGA OF KA-UL-Li´s Ridges
O: Bango Leoridge
M: Emba of Ka-Ul-Li´s Ridges
Ch : Lichtenauer Ulrika
Mareš JanVD
PSI MEZITRÍDA (Dog - Intermediate class)
TREVIS ROPOTAMO
O: Calibre M Khulu Baas
M: Bessy z Lukovského dvora
Ch: Viktorinová Martina
Macková HanaV1
CAC
PSI TRÍDA OTEVRENÁ (Dog - Open class)
AMABHELE LIHUNTRA
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra
M: Lanestil Gracie of Lihuntra
Ch: Linda Badenhorst
Puklová JarmilaV1
CAC
CACIB
ASCOT ALTA MIRANO
O: Amal Silesian Harta
M: Agnieszka Viva Christo
Ch: Starý Josef
Vlcek MarekV2
res.CAC
PALATIN ROPOTAMO
O: Lord David Ropotamo
M: Bessi z Lukovského dvora
Ch: Viktorinová Martina
Straka PetrV3
DAMIAN ROOT OD KREMENCE
O: Adam z Bledého údolí
M: Aris z Lukovského dvora
Ch : Lednová Helena
Med LubošV4
ALL MOON TIGER BAZAKO MORAVIA
O: Adar z Lukovského dvora
M: Desiré ze Sulické tvrze
Ch: Zátopková Miachaela
Zátopková MiachaelaV
CENT AFRICK'A ZÁRE
O: Amal Silesian harta
M: Arnika z Bledého údolí
Ch : Linková Vlasta
Chlípková MartinaVD
BARNEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Chipangali´s Kadanai
m. Amazonka viva Christo
Ch : humlícková Eva
Jarošová MarkétaVD
DIX CERNÝ DIX
O: Adar z Lukovského Dvora
M: Beggy Bohemia Checko
Ch : Frencl Drahoslav
Koucká BarbaraVD
IVO Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí
M: Cindy z Lukovské ho dvora
Ch : Kotera Petr
Rehola PetrVD
ALEXANDR Z UDOLÍ KRÁSNÉHO
O: Asamn Malženická Rovina
M: Elsa z Lukovského dvora
Ch : Barinka Petr
Kosinka JanVD
GIOM KATAMA KING
O: Aldachír Pacifik
M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajcovicová Rudka
Mozolová IlonaVD
PSI TRÍDA ŠAMPIONU (Dog - Champion Class)
MALOZI DABOBO
O: Shavano‘s Boss Quentin
M: Malozi Amiwa
Ch: Miettinen Tuija
Kramolišová MonikaV1
CAC
res.CACIB
A DAYIMAN SLUNCE ŽIVOTA
O: Lionhunt Dayiman Umvuma
M: Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta
Klápová Iveta V2
res.CAC
DAVID AQUILA BOJNICE
O: Calibre M´Khulu Baas
M: Elba ze Sulické tvrze
Ch : Ondrejmiška Marián
Zámecník Miloš V3
PSI TRÍDA VETERÁNU (Dog - Veteran class)
Ch. ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba‘s
M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš
Kotera PetrV1
Nejlepší veterán
FENY TRÍDA DOROSTU (Bitch - Puppy class)
BARBARA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Palatin Ropotamo
M: Fatima BohemiaChecko
Ch : Nováková Markéta
Netušilová DanušeVN
BEAUTY Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Palatin Ropotamo
M: Fatima BohemiaChecko
Ch : Nováková Markéta
Neubertová LucieVN
AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry
M: Adra z Udolí rožnova
Ch : Kolocová Markéta
Procházková SilvieVN
URIANA ROPOTAMO
O: Calibre M´Khulu Baas
M: Besi z Lukovského dvora
Ch : Viktorinová Mrtina
Vejrek PetrVN
FENY TRÍDA MLADÝCH (Bitch -Youth class)
AINY SHE BEAUTIFUL NYATHI
O: Ch. Ozhrode Dia Hot Prospect
M: Ch. Terrouges Thembi
Ch: Krejcová Petra
Krchnová MiladaVD1
QUIRIN RHODANA
O: Mehana´s Mataco
M: Angie z Ranche B
Ch : Poláková Marta
Bošková LadislavaVD2
CARTOUCHE CEYLLES
O: Macumazahn Tragicaly Hip
M: Nyaka Yoti of Cartouche
CH : Debie van Aken
Kramolišová MonikaVD3
FANTASIA SARANGA
O: Delel Rodyry
M: Bessy Saranga
Ch: Nábelek Jan
Hoda PavelVD4
CALMA SUN BAZAKO MORAVIA
O: Chipangali‘s Lukka
M: Desiré ze Sulické tvrze
Ch: Zátopková Michaela
Zátopková MichaelaVD
BONA Z LUŽENSKÝCH VRCHU
O: Adar z Lukovského dvora
M: Eike ze Sulické tvrze
Ch : Chudobová Marcela
Konecná DanielaVD
FENY MEZITRÍDA (Bitch - Intermediate class)
BHUBEZI ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li‘s Ridges
M: Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka
Štusáková ŠárkaV1 CAC
ESET OD KREMENCE
O: Delel Rodyry
M: Aris z Lukovského dvora
Ch : Lednová Helena
Vanek JiríV2
res.CAC
ESMÉ AL KHAM SA
O: Amal Silesian Harta
M: Acra Al Kham Sa
Ch : Puklová Jarmila
Necekal JiríV3
ESHE OD KREMENCE
O: Delel Rodyry
M: Aris z Lukovského dvora
Ch : Lednová Helena
Brabec JosefV4
LADY CHER
O: Nomvuyo Chikundo
M: Anbar Shumba
Ch: Graham Field
Kohoutek Miroslav + AlenaV
BLACKIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Chipangali‘s Kadani
M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlícková Eva
Rádkovi Petra + ZdenekVD
AFIKE MUBOLUTO
O: Mehanan´s Mataco
M: Muriel Rhodana
Ch : Pvolný Bohumil
Muthsam IvoVD
ANANDA MARPHA
O: Chango Satanela
M: Aida od Lechova Kamene
Ch : Šefl Jan
Kacírková VeraVD
ERIN SARANGA
O: Angel od Kremence
M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch : Nábelek jan
Baštýr RadekVD
FENY TRÍDA OTEVRENÁ (Bitch - Open class)
AGBANI BROWN PEARL FONTANESIA
O: Chango Satanela
M: Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana
Zachariášová Hana V1
CAC
res.CACIB
ENNIE OD CYKASU
O: Chipangali´s Kamani
M: Clea z Brodu nad tichou
Ch: Janouškovcová Renata
Janouškovcová RenataV2 res.CAC
HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí
M: Airin Turanka
Ch: Kotera Petr
Kotera PetrV3
RADISLAVA ROPOTAMO
O: Sarula Forosi
M: Chick Maribel Ropotamo
Ch : Viktorinová Martina
Beck HynekV4
ANTARA ANACH HOLPRAJ
O: Amal silesian Harta
M: Areta viami
Ch : Jarouš David
Ševcík LiborVD
BLONDIE THEMBA
O: Adar z Lukovského dvora
M: Beggy Bohemia checko
Ch : Frencl Drahoslav
Cermák JakubVD
ASSA PRETORIA ROSE
O: Simba of Bo Kama
M: Bea Bohemia Gold
Ch: Ružicková Dagmar
Bechová LenkaVD
EBBAY DARMA
O: Atte Rodyry
M: Bady Bohemia checko
Ch: Dlouhá Dagmar
Rumanová AndreaVD
FENY TRÍDA ŠAMPIONU (Bitch Champion class)
EDENI PREGOWCE Z JASIENIA
O: Rydgeway African Hunter
M: Brema Skandens
Ch: Sienkiewicz Renata
Czarnota WitoldV1
CAC
CACIB
BOB
PRETTY POLLY ROPOTAMO
M: Bessy z Lukovského dvora
O: Lord David Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina
Viktorinová Martina V2
res.CAC
ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Adar z Lukovského dvora
M: Fatima Bohemia Checko
Ch: Nováková Markéta
Nováková Markéta V3
DESIRÉ ZE SULICKÉ TVRZE
O: Rydgeway African Hunter
M: Calma z Africké savany
Ch: Janická Stanislava
Zátopková MichaelaV4
FRANSI SARAH ZE SULICKÉ TVRZE
O: Lord David Ropotamo
M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava
Hošík RadomilV

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung