"DELTA-PAL" Club Match Moscow, 13.04.2003

Judge: E. Pepper

 

HundHalterBewertung
 Junior Class Males
Tina Traiding Brighton
*27.03.02
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
MankovichExc. 1
BESTj
Ronis Ridge Master
*24.05.02
V: Lovfallans Master
M: Karoline
Z: Truhin
GerasimovaExc. 2
Otto Golden Rain
*19.06.02
V: Emir
M: King Size Bianka
Z: Nikitina
NikitinaExc. 3
Pier
*25.06.02
V: Ezop
M: Emma
Z:
DjgunExc.
Solnechnyj Efes Pilsener
*13.06.02
V: Cito Of Kimbida
M: Yasanna
Z: Vlasova
SidorovaExc.
Rainger Reglake
*24.05.02
V: Lovfallans Master
M: Karoline
Z: Truhin
SavichevV.g.
Astor Rodezia
*22.02.02
V: Aleut Bukama
M: Alwa Stetson
Z:
Petrovaabs.
Intermedia Class Males
Velit
*03.01.02
V: Ezop
M: Honda
Z: Egorov
ShahmatovaExc.1, CC
Avgustin Excellent
*27.12.01
V: Viking Excellent
M: Celozia
Z: Tumanova
VeselyiV.g.
Open Class Males
Boston
*29.05.01
M: Mshindaji’s The Main Event
V: Mshindaji’s What A Doozi
Z:
MarianovskayaExc 1,
CC
Masterhild’s Hunter
*17.02.01
V: Lovfallans Master
M: Hilda
Z: Evseeva
Ovsiannikovabs.
Winner Class Males
Aram
*04.01.02
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
SavchukExc.1
CNC
BOB
Elf
*01.04.99
V: Sabu Alexander
M: Exotic Land Iden
Z: Zelenskaja
EmsonExc.2
Rocko Rott Balazs
*07.09.99
V: African Fata Morgana-Zulu
M: Goodline-Steff Kasuli
Z: Zkolt
ShakinaExc.3
Vincent
*23.04.00
V: Saimon
M: A’Tzhina
Z: Mukoseev
MalinnikovaV.g.
Champion Class Males
Veld
*21.11.00
V: Sabu Alexander
M: Arabella
Z: Tolmachev
ShevelevaExc.1
CC
Emir
*01.04.99
V: Sabu Alexander
M: Exotic Land Iden
Z: Zelenskaja
LazarevaExc.2
Puppy Class Females
Vizara Iringa Aresvuma
*11.08.02
V: Shangani Pansa Dafina
M: Vizara Dazi Yardena
Z: Trappel/Van der Veer
MalinnikovaV.p.
BESTp
Junior Class Females
Tina Traiding Babetta
*27.03.02
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
ZotovExc.1
Afra Rodezia
*22.02.02
V: Aleut Bukama
M: Alwa Stetson
Z:
LebedevExc.2
Kardelija Kiss Kais
*28.05.02
V: Sabu Alexander
M: Verbus Amanda
Z: Krivova
NikolaevaExc.3
Omega Red Sand
*19.06.02
V: Emir
M: King Size Bianka
Z: Nikitina
IvashinExc.
Rebekka Ridgi’s Star
*24.05.02
V: Lovfallans Master
M: Karoline
Z: Truhin
SpesivyhExc.
Amanda Moor
*27.12.01
V: Viking Excellent
M: Celozia
Z: Tumanova
ChervonezkajaV.g.
Tina Traiding Gretta
*26.06.02
V: Rocko Rott Balazs
M: Mirada
Z: Marjanovskaja
GrishinaV.g.
Intermedia Class Females
Aelita Djan Fidgey
*27.12.01
V: Viking Excellent
M: Celozia
Z: Tumanova
VeselyiEx.1
CC
Bastinda
*23.12.01
V: Ezop
M: Mirabella
Z: Margarjan
SmirnovExc.2
Aurika Zlata Ridge From Golden House
*06.09.01
V: Sabu Alexander
M: Zlata
Z: Arzhanovich
PopovaExc.3
Open Class Females
Barselina
*23.12.01
V: Ezop
M: Mirabella
Z: Margarjan
BulgakovaExc.1
CC
Cerry
*08.04.01
V: Verbus Amir
M: Hloya
Z: Maksimova
HrustalevaExc.2
Anjelika Saimony Iz Garema Valeria
*26.08.01
V: Saimon
M: Vestochka Schastia
Z: Kuznetsov
StadnikExc.3
Winner Class Females
Emma
*10.12.99
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
ShaninExc.1
CC
Champion Class Females
Milady
*07.07.00
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
PetrovaEx.1
CNC
BOS
Malta
*07.07.00
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
VorobjevskajaExc.2
Honda
*23.11.98
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
EgorovExc.3
Madjorasks Shvedskaya
*17.02.01
V: Lovfallans Master
M: Hilda
Z: Evseeva
ZykovaV.g.
Holly
*23.11.98
V: Sabu Alexander
M: Eva
Z: Marjanovskaja
Vasilchikovaabs.

Nach oben

Nutzungsbasierte Online-Werbung